איך לפרסם במערכת הפרסום של פייסבוק כמו מומחים?

Rate this post

סביר להניח שגם אתם מבלים בפייסבוק לא מעט וכך גם אנשים רבים אחרים. זו הסיבה מדוע בעלי עסקים רבים משקיעים חלק ניכר מתקציב הפרסום שלהם בפרסום בפייסבוק. מערכת הפרסום הממומן של פייסבוק מאוד פופולרית ונפוצה כיום ויש לה מגוון אפשרויות פרסום שחלקן נהדרות גם עבור כל בית עסק ממוצע הרוצה להגדיל את החשיפה למותג ולהביא לקוחות חדשים. אז אם אתם תוהים איך לפרסם בפייסבוק כמו מומחים, ג'נסיס https://www.gnss.co.il/ מחברות הפרסום המובילות בישראל, תשמח לספק לכם כמה טיפים חשובים.

התקנת פיקסל – התחילו בזה:

לא משנה מהי מטרת הקמפיין שלכם או לאן אתם שולחים את הגולשים רצוי לשתול פיקסל פייסבוק בדף הנחיתה אליו מגיעים הלקוחות שלכם. כך תוכלו, ברגע שתרצו, להקים קמפיין רימרקטינג המיועד לאותם אנשים שכבר ביקרו באתר שלכם – ובכך לשפר משמעותית את ביצועי הקמפיין. אותם אנשים שכבר ביקרו אצלכם עשויים להיות גם לקוחות שכבר רכשו את המוצר או השירות שלכם וגם אנשים שהיו קרובים לזה, נכנסו לאתר או דף הנחיתה שלכם אבל בסוף לא ביצעו רכישה. תוכלו ל"רדוף" אחריהם עם פרסומים שלכם ולהישאר בתודעה שלהם עם סיכוי גבוה שיחזרו אליכם.

מתי הכי טוב לפרסם?

אומנם לא מדובר בתשובה חד משמעית אולם בכל הנוגע לפייסבוק הכי טוב לפרסם בשעות הערב בדרך כלל. הסיבה לכך היא שיש פחות תחרות על שטח הפרסום בפייסבוק וגם אנשים חוזרים מהעבודה ומבלים זמן רב מול הרשת החברתית בנחת. עם זאת, ישנם עסקים רבים שיעדיפו לפרסם במקביל לשעות הפעילות שלהם ולכן זה תלוי לגמרי בכם.

הניעו לפעולה את הגולשים:

מחקרים רבים מראים תוצאות משופרות של מודעות וקמפיינים שבהם בעלי הקמפיין מניעים את הגולשים לפעולה. כלומר מבקשים מהם להגיב, לשתף, ללחוץ על כפתור או לעשות משהו אחר.

בצעו ספליט טסטינג:

ספליט טסטינג הכוונה היא לפיצול מודעות הקמפיין שלכם להודעות דומות אך בכל פעם יהיה פרמטר שונה המבדיל ביניהם. פעם אלה יהיו מודעות דומות עם כותרת שונה, פעם תיאור שונה, קישור שונה וכו'. בכל שלב תתנו לקמפיין לרוץ זמן מה ותראו מהי המודעה הטובה ביותר והממירה ביותר ואותה תשכפלו ותנסו לשדרג אפילו יותר – עד שתגיעו למודעה האידיאלית שכדאי לרוץ עמה.

בצעו סינון ממוקד:

בעת הקמת קמפיין פרסום ממומן בפייסבוק – פייסבוק מאפשרת למקימי הקמפיינים לסנן את המודעות לקהלי יעד שונים. אלה יכולים להיות מסווגים לפי גיל, מגדר, תחומי עניין, קבוצות ודפים שבהם אותם אנשים פעילים ועוד. מיקוד הקמפיין ישפר משמעותית את ביצועי הקמפיין שלכם.

+500

More Insights